Panele w kolorze dębu rustykalnego

Budowa własnego domu jednorodzinnego to zawsze wielkie wydarzenie. Kto bowiem nie marzył kiedykolwiek o dużym domu, z salonem, w którego centrum znajduje się kominek; o dużym ogrodzie? Zatem każdy, gdy tylko może pozwolić sobie na budowę, robi to. Oczywiście zajmuje to wiele energii i czasu, jednak gdy tylko budynek zostanie postawiony w stanie surowym, możemy już odetchnąć z ulgą.

Panele w ładnym kolorze

panele dąb rustykalnyTeraz czeka nas tylko jego wykończenie oraz zaaranżowanie wnętrz, a to ostatnie jest już czasami nawet dla niektórych prawdziwą przyjemnością. Zwłaszcza jeśli chodzi o projektowanie salonu – chcemy zawsze, aby było to miejsce reprezentacyjne, to tam będziemy bowiem przyjmować gości. Zależy nam zatem na stylowym wykończeniu takiego wnętrza, ale tutaj nie tylko meble będą odgrywać główną rolę, ale przecież także ściany i podłoga. Dużo uwagi warto poświęcić właśnie podłodze. Najlepszym wyborem będą panele, ponieważ prezentują się one najbardziej elegancko a ich wysoką jakość widać zwykle na pierwszy rzut oka. Wybór paneli podłogowych jest niezwykle szeroki, oczywiście te drewniane są naprawdę drogie i nie każdy może sobie na nie pozwolić, zwłaszcza jeśli budowa pochłonęła już sporo pieniędzy; ale doskonałą alternatywę stanowią panele warstwowe. Ich struktura oparta jest na płycie warstwowej, jednak zewnętrzną powierzchnię tworzy prawdziwe drewno, dlatego takie panele wyglądają dokładnie tak jak te całkowicie drewniane.

panele dąb rustykalnyJeśli możemy uzyskać to samo niższym kosztem, to po co przepłacać? Takie panele też są wytrzymałe oraz trwałe, więc będą mogły z powodzeniem nam służyć przez naprawdę długie lata. Teraz kwestia rozmiaru i koloru. Dużą popularnością cieszą się wąskie panele dąb rustykalny, ponieważ wykonana za ich pomocą podłoga prezentuje się naprawdę elegancko, ponadto panele w tym kolorze pasują idealnie zarówno do ciemnych, jak i jasnych ścian. Jest to zatem rozwiązanie uniwersalne – jeśli tylko zdecydujemy się na przemalowanie salonu, nie będziemy musieli wymieniać paneli, ponieważ w nowo zaaranżowanym wnętrzu także będą dobrze się prezentować. Nic więc dziwnego, że na ten wybór stawia naprawdę wielu klientów, ponadto wąskie panele prezentują się o wiele bardziej stylowo niż te szerokie, na które trend już dawno przebrzmiał.

Podsumowując, aranżując salon warto wybrać panele warstwowe ze względu na niską cenę połączoną z bardzo dobrymi parametrami technicznymi. Wybór koloru jest już kwestią gustu, ale barwa dębu rustykalnego na pewno zachwyci niejednego z nas, dlatego warto rozważyć ten zakup.